Gelové nehty

Čisté a krásné ruce jsou součástí přispívající k pěstěnému vzhledu každé ženy, ale pokud její vlastní nehty nemohou narůst do požadované délky nebo pokud nejsou dostatečně silné, lze tento problém vyřešit aplikací umělých nehtů.
Metoda gelu je založená na principu nanášení gelové hmoty na typ či přírodní nehet a vytvrzení probíhá pod UV lampou. Na nehet se nanášejí vždy tři vrstvy různých typů gelu. První vrstva se nanáší pokladovým gelem (base fáze) ta zajistí lepší přilnutí druhého typu gelu, který je modelovací gel. Tímto modelovacím gelem se vytvoří obloučkový tvar nehtu. Poslední gel je lesk, který již podle názvu dodá nehtu vysoký lesk.
Doplnění této metody se provádí do tří týdnů podle rychlosti růstu nehtů. Do gelu se dá zapracovat všemožné zdobení a to má výhodu v tom, že po celou dobu modeláže máte nehty krásně upravené a nazdobené.
Umělý nehet vypadá přirozeně a nebrání ani nepoškozuje nehet přírodní. Délka umělých nehtů se volí pomocí typů nebo šablon, které po několika doplněních odrostou a dále jsou pod gelem přírodní nehty.